شناسه خبر: 19893

شاید بارها شنیده ایم که می گویند "تا پدر و مادر نشی نمیفهمی پدر و مادر یعنی چه! واقعا راست می گفتند و می گویند.

به گزارش گل رامیان، پدر و مادری که به نان شب محتاج هستند و ابراهیم نصیری پدر خانواده با کارگری و مستاجری خرج زن و یک فرزندش را می دهد ولی امروز در اقدامی جوانمردانه و با رضایت همسرش وسایلی شامل تخت، دستگاه ساکشن و تشک مواج به ارزش 4 میلیون تومان را به بانک امانات وتجهیزات پزشکی هلال احمر شهرستان رامیان- آزادشهر اهدا کردند.

این وسایل برای جوان ناکام مرحوم مهدی نصیری است که حدود یک سالگذشته بعلت تصادف بعد از سپری کردن یک زندگی سخت و با پرستاری شبانه روز مادرش به دیار حق شتافت.

وسایلی که می توانستند با فروش آن نیاز های خود را برطرف کنند ولی با فتوت، جوانمردی و ایثار برای فرزندشان صدقه جاری ای پرداخت کردند تا روح فرزندشان در آسایش باشد.

شاید بارها شنیده ایم که می گویند "تا پدر و مادر نشی نمیفهمی پدر و مادر یعنی چه! واقعا راست می گفتند و می گویند.

خاتمی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رامیان و آزادشهر در این دیدار گفت: تجهیزات این بانک امانات وتجهیزات پزشکی هلال احمر، توسط خیرین در راه خیر و برای نیازمندان بصورت امانت قرار داده میشود.
وی از این خانواده که نیازهایی را که خودشان احتیاج داشتند و به هلال احمر اهدا کردن تشکر و قدردانی کرد.

مادر مرحوم مهدی نصیری با بغضی که در گلو داشت به خبرنگار ما می گوید: نذر کرده بودم که اگر پسرم شفا پیدا کند خودش این وسایل را اهدا کند ولی اکنون دیگر در این دنیا نیست.

وی می گوید: در روستای باقرآباد زندگی می کردیم ولی بعلت مخارج سنگینی که بر دوشمان بود خانه و حتی گوسفندهایمان را فروختیم ودر حال حاضر مستاجر هستیم.

وقتی میپرسم که از مسئولین چه درخواستی داری ادامه می دهد: خدا بزرگ است.

در این دیدار رجبلو شهردار رامیان و هدایتی رابط هلال احمر شهرستان و کوه نشین دهیار باقرآباد نیز حضور داشتند.

ehniaz1

ehniaz2

ehniaz3

ehniaz4

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار

یاداشت