شناسه خبر: 17497

من به این معدنچیان و خانواده هایشان میگویم حقوق و حق بیمه نخواهند! ۱۶ ساعت کارشان، بی مزد و منت باشد! و حتی حقشان را هم نگیرند!

به گزارش گل رامیان، قبل از این اتفاق شوم، قرار بود در خیابان ما عروسی باشد! و رفتن به خانه بخت..

اما... اما امان از این حادثه نحس..که جان پدرهایی را گرفت که آرزو داشتن فرزندانشان را در لباس عروسی و دامادی ببینند..

امان از #کارگران بی فکر! امان از بی دقتی آنها! آری تقصیر آنان بود که ثروت معدن چشمشان را کور کرده بود..وگرنه مسئولین محترممان که حقوق آنها را ماه به ماه و حتی ماهی دو سه بار با افزایش #۴درصدی (!) واریز میکردند!!! مشکل از معدنچیان است که به کم راضی نمیشوند! آخر مسئولین گناه دارند..چقـــدر شما بی فکرید!! کمی هم به فکر مسئولین بیچاره باشید! این طفلی ها در قصر های تیلیاردی شان به سختی زندگی میکنند تا شما #کارگران مزدور (!) در شمال کشور و در خانه های اجاره ای به راحتی زندگی کنید!کمی درکشان کنید مسئولین را! من از شما عذر میخواهم مسئولین محترم کشورم!!

ببخشید که درکتان نمیکنیم..

چون شما باید ماه به ماه ثروت های میلیاردی تان را درو کنید! و به حلقوم اشراف زاده هایتان فرو کنید! من شرمنده ام که #خندوانه را پخش کردید! "تا مبادا نوادگانتان افسردگی #ماژور بگیرند!!" تا مبادا دختران شیک پوشتان از قافله مُد عقب بیفتند!

شما به کارهایتان برسید!

من به این معدنچیان و خانواده هایشان میگویم حقوق و حق بیمه نخواهند! ۱۶ ساعت کارشان، بی مزد و منت باشد! و حتی حقشان را هم نگیرند!

اصلا میخواهید پولی هم دستی به شما تقدیم کنیم؟!؟

خواهشا #تعارف نکنید! اینجا به اندازه کافی پول هست! ثروت هست! جان هست! درد هم هست! می‌خواهید!؟! .

نوشته: فاطمه صادقلو (تخلص:آمین)
کپی بدون ذکر نام ممنوع
کپی با ذکر نام آزاد

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار

یاداشت