شناسه خبر: 15263

شهروندان رامیانی که جاده سلامت به سمت باغ تاشته را برای پیاده روی های بعد از افطار انتخاب کرده اند، اما با مزاحمت هایی از سوی موتور سواران بی ملاحظه رو به رو هستند که لذت پیاده روی شبانه  و خانوادگی را از آنها می گیرد.

به گزارش گل رامیان، شهروندان رامیانی، شب های ماه مبارک رمضان را برای پیاده روی بعد از افطار در برنامه خود قرار داده اند.

پیاده روی خانوادگی و دوستانه برای حفظ و تداوم سلامتی در آرامش طبیعت بکر و در هوایی مطبوع، بسیار دلپذیر است، اما در این بین آنچه باعث گله مندی و نارضایتی شهروندان به خبرنگار ما شده و خواستار بررسی و رفع این مشکل هستند، جولان موتورسواران در این شب هاست.

موتورسوارانی که با عدم رعایت نکات ایمنی و مقررات راهنمایی و رانندگی همچون سرعت غیرمجاز و نداشتن چراغ های خطر عقب و روشنایی جلو، حرکات نمایشی و مخاطره آمیز آرامش این شبها را برهم می زنند.

اگرچه پلیس در این مسیر در حال گشت زنی است ولی شهروندان حضور پررنگ و قاطع این نیروهای خدوم را در این شبها برای ایجاد و حفظ امنیت و نظم خواستار شدند.

باید گفت که مسیر این جاده برای پیاده روی به دلیل هم مسیر بودن با تردد اتومبیل ها خطرناک است لذا تردد موتورسواران هم بر این خطر افزوده است.

همچنین، عده کثیری از شهروندان رضایت خود را فقط در مسیر جاده سلامت ابراز داشتند و در خصوص روشنایی ضعیف و عدم استفاده از علائم خطر در کنار جاده گله مند بودند .

لازم به ذکر است، با  اقدام مناسب شهرداری در خصوص فراهم کردن تجهیزات منطقه گردشگری باغ تاشته رامیان، این مکان تفریحی محل تفرج بسیاری از شهروندان و هم استانی ها شده است و انتظار شهروندان تامین امنیت همه جانبه منطقه است تا بی هیچ خطری و در آرامش، یتوانند از حضور در آنجا لذت ببرند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها   

+4 #2 پ ب 1395-04-12 19:31
خیلی خوبه و باید زودتر از اینا راجع بهش طرح مسئله میشد...

حالا ماهیو هر وقت از آب بگیری تازه اس... ببینیم مسئولین انتظامی در سطح شهرستان بخصوص شهر رامیان برای استقرار نظم و امنیت برای خانواده ها چند مرده حلاجن!

همچنین امیدوارم این خبر العادش از سطح شهرستان بیرون بیاد و تمام استان رو در بر بگیره، از بهشهر تا مراوه
نقل قول کردن
+6 #1 رجبلو اورژینال 1395-04-04 12:10
باسلام و قبولی طاعات
علی رغم حضور پر رنگ و زیبای مردم در پیاده روی شبانه جاده به اصطلاح سلامت مسئولین استانی و شهرستانی مخصوصا شخص استااندار و فرماندار برای ایمنی و تعریض پیاده رو اقدامی انجام نداده اند و باعث تمسخر بعلت کمکاری این عزیزان توسط سیاسیون شهرهای همجوار شده ایم.جناب استاندار و فرماندار حتما باید چندین نفر ادم بیگناه بصورت دسته جمعی بمیرند تا اقدامی که باید چندین سال قبل انجام بشود با صرف هزینه جانی و مالی بیشتری انجام شود.گواهم بلوار رامیان به زینب اباد ایت که بالغ بر بیست نفر بعلت لجاجت احمقانه و مغرضانه اداره راه فوت کردند.
جناب منابع طبیعی درختان باستانی هیرکانی را شما با دست خود و باهمکاری خود ازبین میبرید پس سنگ حفاظت از منابع طبیعی را نزنید که لطیفه ای بیش نیستید.امیدوارم با مساعدت و خرد جمعی مشکل پیاده رو باغ تاشته حل شود تا از بروز پیشامدهای ناگهانی و تلخ جلوگیری شود
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار

یاداشت