یاداشت - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 

فعال فرهنگی، اجتماعی شهرستان رامیان گفت: عید نوروز فصل رسیدگی به زنگارهای امام قوا یعنی قلب است پس از فرصت ایجاد شده نهایت استفاده را ببریم.

اینروزها تشییع شهدای گمنام در کنار هیاهوی زندگی عصر ماشینی و در درگیری جنگ نرم و تهاجم فرهنگی جبهه شر به ایران و انقلاب اسلامی برایم این موضوع را پرنگ کرد که واقعاً شهدا چه آرمانی داشته و چطور بالاترین دارایی این دنیای خود را که جان گرانبهایشان بود در راه خدا در طبق اخلاص گذاشته و از آن گذشتند و حال تکلیف ما چیست ؟

اداره ساواک گنبد از استقبال شایان توجه مراجعان به کتابخانه مسجد جعفری احساس ترس و وحشت و هراس کرده بودند و نگران آگاه شدن و بیداری افکار و اندیشه جوانان در حوزه مسایل خاص مذهبی شده بودند و به همین دلیل به اداره فرهنگ وهنر سابق و ارشاد اسلامی فعلی دستور داده بود تا با تأسیس کتابخانه عمومی و با جذب جوانان رامیانی بتوانند از مراجعان  به کتابخانه مسجد جعفری بکاهند.

حجت الاسلام بای گفت: ولایت فقیه بهترین میوه انقلاب اسلامی می باشد که وظیفه همه مردمان ایران عمل کردن به سخنان حضرت ایت الله خامنه ایی می باشد چون ریشه این ولایت از پیامبران و امامان معصوم و آنها از خداوند متعال گرفته شده است.

روحانیت به عنوان طبقه بیدار جامعه همیشه رسالت رهبری حرکت های انقلابی را نیز به عهده دارد و این نیز صرفا به خاطر مردمی بودن و در کنار مردم با ارتباطات گسترده داشتن است.

 

جدیدترین اخبار

یاداشت