آیین افتتاح متمرکز 232 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزای شهرستان رامیان+ تصاویر - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 19222

آیین افتتاح متمرکز 232 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزای شهرستان رامیان صبح امروز با حضور نماینده، فرماندار شهرستان و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در قالب شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش  گل رامیان، آیین افتتاح متمرکز 232 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزای شهرستان رامیان صبح امروز با حضور ابراهیمی نماینده شهرستانهای رامیان و آزادشهر، فرماندار شهرستان و غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در قالب شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

امام (ره) به حکومت و مردم عزت و بزرگی داد

حجت الاسلام حسین طاهری امام جمعه رامیان گفت: انقلاب بدون امام (ره) معنا ندارد و پیام های امام راحل بود که مردم را به خیابانها می کشاند.

وی اظهار کرد: امام (ره) به حکومت و مردم عزت و بزرگی داد و خودباوری و استقلال را بوجود آورد.

حجت الاسلام طاهری افزود: همانطور که در زمینه اقتصادی مستقل هستیم باید در حوزه سیاست هم استقلال داشته باشیم تا جلوی توطئه های دشمنان گرفته شود.

نگاه مجلس در بودجه 97 حوزه اشتغال مردم است

علیرضا ابراهیمی نماینده مردم شهرستانهای رامیان و آزادشهر در این جلسه از معاون هماهنگی و عمرانی استانداری گلستان خواستار پیگیری جدی به مشکلات عمرانی این شهرستان از قبیل جاده رامیان به شاهرود، سد رامیان، سالنهای ورزشی و رفع چالش آب شرب روستاهای این شهرستان را داشت.

وی بیان کرد: شهرداری ها و دهیاری ها درآمدهای پایدار ندارند و باید در این مورد باید دقت نظر شود تا به درآمدهای پایدار برسند.

ابراهیمی با بیان اینکه نگاه مجلس در بودجه 97 حوزه اشتغال مردم است، عنوان کرد: آینده کشور اثرگذار و امیدبخش و روشن است و مدیران روحیه امید را به مردم تزریق کنند زیرا با همه گرفتاری ها و مشکلات خدمات شایسته و بایسته ای انجام شده است.

وی تصریح کرد: تغییرات امری عادی و طبیعی بوده و همیشه روی می دهد و از زحمات چهارساله جواد صادقلو فرماندار سابق شهرستان رامیان تقدیر و تشکرمیکنم.

وی خاطرنشان کرد: در دیداری که چند شب گذشته با فرماندار آزادشهر داشتم در تماس تلفنی با آقای صادقلو برای دیدار با وی متوجه شدیم که بعلت بیماری پدرشان در منطقه حضور نداشتند.

jalsef1

jalsef2

jalsef3

jalsef6

jalsef4

jalsef5

jalsef7

 

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار