برای حل مشکلات از استغاثه به این امام غافل نشیم - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 7389

yamahdyگل رامیان : مبادا به هر سوئى برويم و هر درى را بكوبيم و دست نياز پيش هر كسى دراز كنيم، جز درب خانه آن امام رئوف و رحيم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان ، از وظائف ما شيعيان در زمان غيبت اين است كه توجّه داشته باشيم در پشت پرده غيبت، امام و اربابى داريم كه خداوند توانائى‏ هاى زيادى در اختيارش گذارده و او مى ‏تواند خاك را به نظر كيميا كند و داراى مقامى هست كه با يك دعا و توجّه مى‏ تواند تحول و انقلابى در جامعه و خانواده و يا افراد ايجاد كند و با تمام اين توانايى‏ ها مانند آباء ارجمند و جدّ بزرگوارش پيامبر اكرم صلى الله عليه و آله، هم كريم است و هم نسبت به مؤمنين رئوف و مهربان.


 لذا جا دارد كه در مواقع اضطرار و پريشانى‏ ها از آن بزرگوار استغاثه نموده و كمك بگيريم.

 

 البته باید بدانیم :


اولًا استغاثه هرگز باتوحيد منافاتى ندارد و ثانياً: افراد زيادى در طول تاريخ اسلام در اين خانه را زدند و جواب مثبت گرفتند و ثالثاً: همين ظهور و بروز كرامات و معجزات و دادرسى از بيچارگان و درماندگان دليل واضحى بود براى اثبات وجود حضرت مهدى ارواحنا فداه.

 

آنچه را كه در اين مقام مى‏ خواهيم مطرح كنيم اين است كه ما شيعيان و پيروان مكتب اهل بيت در زمان غيبت از چنين شخصيت والائى براى حلّ مشكلات غفلت نكنيم و مبادا به هر سوئى برويم و هر درى را بكوبيم و دست نياز پيش هر كسى دراز كنيم، جز درب خانه آن امام رئوف و رحيم.

منبع:دوازده گفتار درباره حضرت مهدى ع، ص: ۲۰۰ .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار

مقالات