شناسه خبر: 19625

فرمانده سپاه نینوا گلستان به همراه فرمانده سپاه شهرستان رامیان صبح امروز با خانواده شهید "جعفر رجبلو" دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش گل رامیان، فرمانده سپاه نینوا گلستان صبح امروز با حضور در شهرستان رامیان، به همراه فرمانده سپاه این شهرستان با خانواده شهید "جعفر رجبلو" دیدار و گفتگو کرد.

محمود رجبلو پدر شهید جعفر در این دیدار از فرزند شهیدش گفت: از طفولیت در اقامه نماز و روزه گرفتن زبان زد عام و خاص بود.

شهید جعفر وقتی هنوز به خانه برنگشته دوباره عشق رفتن را داشت و در سومین اعزامش بود که در سال 65، عملیات کربلای 4 ، منطقه ام الرضا در سن 17 سالگی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

شهدا الگوی صحیح برای نسل های قدیم و جدید هستند

در ادامه این دیدار سردار صادقی فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: اسلام با شهدا و به ویژه سید و سالار شهیدان بعد از هزار و 400 سال زنده مانده و مردم مراسمات را در ماه محرم برگزار می کنند و بر سر و سینه می زنند و اینهاست که شهدا را در دل مردم زنده نگه می دارد.

وی اظهار کرد: شهدا بودند که در انقلاب اسلامی راه انقلاب و اسلام و موفقیت 40 ساله انقلاب را تضمین کردند.

صادقی افزود: همه موفقیت های ما در دوران انقلاب مدیون خون شهداست و خداوند جواب این اخلاص، ایثار و روحیه جهادی را با شهادت به آنها هدیه داد و این حاصل نمی شود جز اینکه این افراد در یک محیط خانوادگی خوب با محوریت مسجد و لقمه حلال بزرگ شده اند.

وی تصریح کرد: هدف از این دیدار ها این است که یاد بگیریم محل تربیت صحیح جوانان و نوجوانان ما اینگونه مکان ها بوده است و در جامعه فعلی نیز الگوی خوب برای نسل نوجوان و جوان همین شهدا هستند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد: این شهادت ها و مجاهدت ها سبب خیر و برکت این انقلاب است.

didshsar1

didshsar2

didshsar3

didshsar4

didshsar5

didshsar6

didshsar7

didshsar8

didshsar9

didshsar10

didshsar11

didshsar12

didshsar13

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار

شهداء و دفاع مقدس