شناسه خبر: 19064

نوزدهمین یادواره شهدای 101 شهید و 6 شهید گمنام و مدافع حرم شهر خان ببین و منطقه فندرسک در ابوالفضلیه این شهر با حضور مسئولین شهرستانی برگزار شد.

به گزارش گل رامیان، نوزدهمین یادواره شهدای 101 شهید و 6 شهید گمنام و مدافع حرم شهر خان ببین و منطقه فندرسک در ابئالفضلیه این شهر با حضور فرماندار شهرستان رامیان، ابراهیمی نماینده مردم، حجت الاسلام والمسلمین بیات امام جمعه خان بیین، حجت الاسلام والمسلمین شهابی امام جمعه آزادشهر، بیانی بخشدار فندرسک و جامعه روحانیت و خانواده های معظم شهدا و جمع کثیری از مردم ابوالفضلیه این شهر برگزار شد.

آیت الله معلمی امام جمعه قائمشهر و عضو خبرگان رهبری در این محفل معنوی با اشاره به ویژگی های شهدا، گفت: شهدا با بصیرت و آگاهی راه خود را انتخاب کردند و با ایمانی که داشتند تا سر حد جان در مقابل دشمنان ایستادگی کردند و این راهی بود که از عاشواری سید الشهدا اگلو گرفته بودند.

وی با بیان اینکه دشمنان دیدند که در جنگ سخت شکست خوردند بدنبال جنگ نرم با ملت ها هستند، اظهار کرد: دشمنان با جنگ نرم به ملت ما حمله ور شدند و ملت ما بویژه قشر جوان همان طور که در جنگ سخت دشمن را شکست داد در جنگ نرم هم پیروز میدان خواهد شد.
 
عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: یکی از ترفندهای دشمنان در جنگ نرم ایجاد فتنه و آشوب است که ملت ما با اگاهی و بصیرت سریع و به موقع در صحنه حاضر شد و با پشتیبانی از ولایت و ارزشهای دینی نقشه دشمنان نقش بر آب کرد.

این مراسم با مداحی و مرثیه سرایی مداح و ذاکر اهل بیت حاج متولی طاهر از شهرستان بابل به پایان رسید.

 

yadshohaddkhaann1

yadshohaddkhaann2

yadshohaddkhaann3

yadshohaddkhaann4

yadshohaddkhaann5

 yadshohaddkhaann7

yadshohaddkhaann6

yadshohaddkhaann12

 yadshohaddkhaann11

yadshohaddkhaann13

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار

شهداء و دفاع مقدس