اهدای تندیس اجلاسیه 4000 شهید گلستان به خانواده اولین شهید مدافع حرم در شهرستان رامیان+ تصاویر - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 16094

سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رامیان به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی و در راستای اجلاسیه 4000 شهید گلستان، ضمن دیدار و گفتگو با اولین خانوده شهید مدافع حرم در خان ببین "قربان نجفی"، تندیس این شهید را به خانواده اش اهدا کردند.

به گزارش گل رامیان، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رامیان به همراه تعدادی از کتابداران به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی و در راستای اجلاسیه 4000 شهید گلستان، ضمن دیدار و گفتگو با اولین خانوده شهید مدافع حرم در خان ببین "قربان نجفی"، تندیس این شهید را به خانواده اش اهدا کردند.

حاج قربان نجفی خان به بین رزمنده 8 سال دفاع مقدس و فرهنگی بازنشسته که در هشت سال دفاع مقدس و دفاع از حرم آل الله (ع) در عراق حماسه آفرید در مبارزه با تکفیری ها و دفاع از حرم آل الله در اردیبهشت ماه به مقام جانبازی نائل شده بود، شامگاه سه شنبه در بیمارستان بقیه الله تهران به شهدای گرانقدر مدافع حرم استان گلستان پیوست.

قربان نجفی خان ببینی رزمنده بسیجی و مدافع حرم آل الله در نبرد با تکفیری های اشغالگر خاک عراق به شدت مجروح شده بود و پیکر مجروح این رزمنده مدافع حرم خان ببینی پس از درگیری سنگین و سخت به بیمارستانی در سوریه منتقل شد.

قربان نجفی فرزند بابو، متول 1343 اهل روستای مازیاران از توابع بخش فندرسک شهرستان رامیان و ساکن علی آباد کتول است.

 

ehdatandismodafe

ehdatandismodafe1

ehdatandismodafe2

ehdatandismodafe3

ehdatandismodafe4

ehdatandismodafe5

ehdatandismodafe6

 

مطالب مرتبط:

اهدای تندیس شهیدان حسینی واعظ به خانواده این شهدا+عکس

اهدای تندیس اجلاسیه 4000 شهید به خانواده شهید"هدایتی" در رامیان+ تصاویر

اهدای تندیس اجلاسیه 4000 شهید به 3 خانواده شهید در رامیان+ تصاویر+عکس

اهدای تندیس شهید "محمدرجبلو" به خانواده این شهید+عکس

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار

شهداء و دفاع مقدس