اهدای تندیس اجلاسیه 4000 شهید به 3 خانواده شهید در رامیان+ تصاویر+عکس - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 16001

فرماندار به همراه معاون، دادستان، فرمانده سپاه و تعدادی از روسای ادارات شهرستان رامیان در قالب اجلاسیه 4000 شهید گلستان، ضمن دیدار و گفتگو با خانوده معظم شهیدان "عبداله قوانلو"، "علی اکبر و حسین کاغذلو"، تندیس این شهدا را به خانواده هایشان اهدا کردند.

به گزارش گل رامیان، فرماندار به همراه معاون، دادستان، فرمانده سپاه و روسای ادارات آب و فاضلاب شهری و روستایی با خانواده معظم شهیدان "عبداله قوانلو"، "علی اکبر و حسین کاغذلو" دیدار و گفتگو کردند.

«جواد صادقلو» فرماندار شهرستان رامیان ضمن تجلیل از صبر، ایثار و فداکاریهای خانواده معظم شهدا، یاد و خاطره 4000 شهید استان گلستان را گرامی داشته و گفت: عزت، امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت ها، رشادت ها، صبر و استقامت خانواده های سرافراز شهدا و ایثارگران کشور بوده و دیدار با این عزیزان برای مسئولین روحیه بخش و موجب پشتگرمی ،تلاش و فعالیت بیشتر در جهت خدمت به مردم است.

این دیدار در راستای تکریم خانواده معظم شهدا و برنامه های  اجلاسیه 4000 شهید معزز استان برگزار گردید و در پایان به رسم یادبود لوح یادبود شهیدان "عبداله قوانلو"، "علی اکبر و حسین کاغذلو" به خانواده این شهیدان اهدا شد.

tandisshahh1

tandisshahh2

tandisshahh3

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار

شهداء و دفاع مقدس