شناسه خبر: 6083

با سلام به مخاطبان عزیز

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان رامیان با عنوان " گل رامیان" از شهریورماه 91 با هدف اطلاع رسانی و معرفی جاذبه و مفاخر شهرستان و انعکاس و رفع مشکلات مردم این شهرستان و بر اساس اصول انقلاب اسلامي ، قانون اساسي و منافع ملي و بدون وابستگی به هرگونه گرایش های سیاسی و حزب و گروهی  فعالیت خود را در فضای مجازی آغاز کرده است.

 

گل رامیان نخستین پایگاه خبری  تحلیلی مستقل در شهرستان رامیان است که با برخورداری از نیروهای جوان و انقلابی در کنار رسانه های استانی و کشوری فعالیت می کند.

 

پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان به عنوان یک رسانه ، مراقبت از منافع ملي، مصالح مردم و باورهاي ايماني جامعه را وظيفه خود دانسته و با رويكرد "مردم‌مدارانه‌" واقعيت‌ها را رصد مي‌كند.

 

لازم به ذکر است این وبسایت دارای گواهی ثبت پایگاه خبری تحلیلی از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی  می باشد.

 

پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان منتظر دریافت سوژه های خبری و مشکلات شهر و روستا و محله شما شهروندان شهرستان رامیان عزیز جهت انعکاس در سایت و پیگیری از مسئولان می باشد .

 

گل رامیان منتظر پیشنهادات و مطالب ارزشمند فعالان عرصه های مختلف اجتماعی،فرهنگی، سیاسی و ورزشی و ... شما شهروندان شهرستان رامیان است.

مدیر مسئول و صاحب امتیاز: راهله بای

 آدرس: رامیان- خیابان امام(ره) -روبروی فرمانداری-جنب داروخانه دکتر مازرانی

شماره تماس:35884029-017**09371934487

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

goleramianاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سامانه پیامک 3000272007                         

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار