شناسه خبر: 18333

کلنگ احداث یک واحد مسکونی برای صبا دختر بیمار توران فارسی شهرستان رامیان با حضور معاون بنیادمسکن انقلاب اسلامی کشور به زمین زده شد.

به گزارش گل رامیان، صبای 7 ساله اهل روستای توران فارس شهرستان رامیان از 4 سالگی به دلیل بیماری ریوی با کپسول اکسیژن همدم و همنشینش شده است.

چندی پیش بعد از درج مطلبی در کانال تلگرامی خیریه همدلی توران فارس درباره بیماری صبای 7 ساله از روستای توران فارس که از 4 سالگی با بیماری ریوی دست و پنجه نرم می کند، خبرنگار ما، پیگیر موضوع شد و مطلبی را در اینخصوص در کانال خبری گل رامیان منتشر کرد که پس از آن بسیاری از خیرین از اقصی نقاط کشورمان و رسانه ها با تماس با خبرنگار ما و خیریه همدلی در یاری به صبا کمر همت بستند.

بنیاد مسکن کشور با اطلاع از نیازمندی خانواده وی از طریق رسانه ها، با حضور در روستای توران فارس ساخت مسکن برای این خانواده را آغاز کرد.

حق شناس معاون مسکن شهری بنیادمسکن انقلاب اسلامی کشور در حاشیه مراسم آغاز ساخت مسکن گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای تامین مسکن برای محرومان و خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی عملیات ساخت مسکن را در دستور کار قرار داده است.

در ادامه محمد تقی زمانی نژاد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان هم درخصوص هدف از ساخت خانه مسکونی برای خانواده صبا را کمک به بهبود زندگی این خانواده و رفع مشکل مسکن آنان بیان کرد.

وی تصریح کرد: از طریق رسانه‌ها در جریان وضعیت خاص این کودک بیمار و خانواده اش قرار گرفتیم و ساخت یک واحد مسکونی ۴۵ متری را بر‌ای آنان آغاز کردیم.

sabbaatoran1

sabbaatoran2

 

مطلب مرتبط:

دیدار فرمانده سپاه و مدیر کمیته امداد خمینی رامیان با صبای 7 ساله+ تصاویر

چشم هاي منتظر صباي 7 ساله به همت خيرين/ صبا براي درمان از توران فارس به پايتخت مي رود

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار