شناسه خبر: 16411

مسئول پليس فتا استان از شناسايي و احضار فردي كه با استفاده از نام پليس فتا اقدام به برقراري تماس با احدي از شهروندان نموده بود خبر داد.

به گزارش گل رامیان به نقل از پايگاه اطلاع رساني پليس فتا، سروان صاحبكاران در تكميل اين خبر اظهار داشت: اخيرا احدي از شهروندان گلستاني به اين پليس مراجعه و اعلام نمود كه فردي با برقراري تماس ، خود را منتسب به پليس فتا استان معرفي نموده و از وي درخواست حذف مطلبي از كانال تلگرامي او را داشته است.

وي در ادامه افزود: حسب هماهنگي قضايي صورت گرفته با داديار محترم پيشگيري از جرم دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان گرگان و پيرو تحقيقات تكميلي انجام شده فرد مذکور شناسايي و احضار كه متعاقبا محرز گرديد از آشنايان شاكي بوده و هدف و انگيزه خود از اين اقدام را صرفا توجيه كردن مدير كانال در بارگذاري مطالب عنوان نمود.

مسئول پليس فتا استان اظهار داشت در ادمه پرونده متشكله به مرجع قضايي ارسال گرديد.

وي در پايان افزود سوء استفاده از نام و آرم پليس فتا موجب پيگرد قانوني خواهد شد لذا هرگاه شهروندان شاهد استفاده از نام ونشان پلیس فتا مي شوند می توانند از طریق شماره های تماس 21822967-21822943 ویا وب سایت پلیس فتا گزارش نموده و در اين خصوص اطلاعات بیشتری کسب نمایند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار