شناسه خبر: 15017

فرماندار شهرستان رامیان معضل مدارس تخریبی شهرستان را جدی دانست و از تخریبی بودن 40 درصد فضاهای آموزشی خبر داد.

به گزارش گل رامیان، «جواد صادقلو» فرماندار شهرستان رامیان در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان ضمن تبریک خجسته میلاد آخرین منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و اعیاد پر خیر و برکت شعبانیه گفت: فضاهای آموزشی شهری و روستایی شهرستان با مشکلات عدیده ای برای سال تحصیلی جدید مواجه بوده و باید مدیریت فضاهای آموزشی انجام شود.

وی معضل مدارس تخریبی شهرستان را جدی دانسته واظهار کرد: 40 درصد فضاهای آموزشی شهرستان تخریبی هستند.

صادقلو با اشاره به پیش رو داشتن فصل تعطیلات مدارس و لزوم حفظ بیت المال افزود: استفاده از ظرفیت بسیج و پایگاههای آنان، همکاری شوراها و دهیاران روستاها در بحث نگهدای مدارس و انجام اقدامات فرهنگی لازم الاجراست.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بیان کرد: بر اساس مصوبه شورای آموزش و پرورش شهرستان، در ایام تعطیلات و زمان اجرای طرح اوقات فراغت، اقدامات انتظامی و پیشگیرانه از مدارس شهرستان با بازدید میدانی توسط نیروی انتظامی و کارشناسان انجام می شود.

وی گفت: تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان و نقش آفرینی دانش آموزان در آن می تواند باعث آموزش برای دانش آموزان و غنی شدن اوقات فراغت آنها شود.

فرماندار رامیان در ادامه خواستار جلوگیری از موازی کاری دستگاههای اجرایی در بحث اوقات فراغت دانش آموزان شده و افزود: همه اعضای ستاد موظفند اقدامات انجام شده را با رویکرد اقتصاد مقاومتی در پایان سال گزارش دهند.

وی در پایان ضمن تقدیر از اقدامات ستاد آموزش و پرورش شهرستان در برگزاری جشن روز معلم و جشنواره خیرین مدرسه ساز از تجهیز مدارس مرتبط با طرح اسکان تابستانه شهرستان خبر داد.

farshora1

farshora2

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار