شناسه خبر: 20011

پروژه های مکانیکی آبخیزداری حوزه قره چای رامیان با حجم ۴۵۳۶ متر مکعب و اعتبار بالغ بر ۱ میلیارد و چهارصد میلیون تومان افتتاح شد.

به گزارش  گل رامیان، فرماندار شهرستان رامیان در مراسم افتتاح پروژه های مکانیکی آبخیزداری حوزه قره چای رامیان ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان به خاطر اجرای طرح آبخیزداری با ایجاد بند های رسوب گیر با هدف ذخیره آب و پیشگیری از فرسایش خاک گفت: اجرای طرح های آبخیزداری یعنی بقاء سرزمین وزندگی است.

افتتاح پروژه های مکانیکی آبخیزداری حوزه قره چای رامیان با حجم  4هزار و 536 متر مکعب با اعتبار بالغ بر ۱ میلیارد و 400 میلیون تومان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی با حضور محمود سالاری فرماندار شهرستان رامیان، قزل سفلو مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان ، معاونت فنی وآبخیزداری منابع طبیعی، رییس منابع طبیعی رامیان ومسئولین به بهره برداری رسید.

در این مراسم مدیرکل منابع طبیعی استان گلستان گفت : اجرای پروژه‌های آبخیزداری بسیار با اهمیت بوده زیرا این اقدامات در حوزه آبخیز داری علاوه بر کنترل سیلاب و رسوب و جلوگیری از فرسایش خاک، موجب تقویت سفره‌های آب زیرزمینی و افزایش پوشش گیاهی شده که با توجه به این مهم لازم است مسئولان دستگاه ذیربط در روند اجرای این پروژه‌ها با مجموعه منابع طبیعی همکاری و مساعدت داشته باشند.

por1

por2

por3

por4

por5

por6

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار