شناسه خبر: 20010

مراسم کاشت نهال مثمر در اراضی شیبدار و بازدید از پروژه های بیولوژیک ازجمله نهال های مثمر و گل گاوزبان همزمان با هفته منابع طبیعی با حضور مسیئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش  گل رامیان، مراسم کاشت نهال مثمر در اراضی شیبدار و بازدید از پروژه های بیولوژیک ازجمله نهال های مثمر و گل گاوزبان همزمان با هفته منابع طبیعی با حضور محمود سالاری فرماندار شهرستان رامیان،  لطفی معاونت فنی و آبخیزداری منابع طبیعی استان گلستان،  رجبلو رییس اداره منابع طبیعی شهرستان رامیان وپرسنل این اداره وجمعی از مسئولین شهرستان در روستای پاقلعه بخش مرکزی رامیان برگزار شد .

 فرماندار شهرستان رامیان ضمن تبریک هفته منابع طبیعی گفت: حفاظت از منابع طبیعی همواره دغدغه همیشگی مقام معظم رهبری بوده است لذا وظیفه تمام مسئولین شهرستان در پیشگیری از تخریب منابع طبیعی و احیاء آن تمام تلاش خود را بکار گیرند.

وی افزود : منابع طبیعی خدادادی میراث ماندگار ما برای نسل های آینده محسوب می شود و باید ضمن استفاده بهینه از این منابع ، امانتدار خوبی در این حوزه باشیم.

گفتنی است در شهرستان رامیان، تاکنون بالغ بر ۲۲۳۰هکتار نهال کاری غیر مثمر ، ۳۰۰هکتار نهال کاری مثمر و ۵۰۰ هکتار علوفه کاری کشت گردیده است.

 

dr1

dr2

dr3

dr4

dr5

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار