پیام تسلیت فرماندار شهرستان رامیان در پی وقوع زلزله کرمانشاه - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 18655

فرماندار شهرستان رامیان در پیامی جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان در حادثه زلزله اخیر در استان کرمانشاه را به مردم شریف استان کرمانشاه تسلیت گفتند.

به گزارش گل رامیان، متن کامل پیام به شرح ذیل می باشد:

انا لله و انا الیه راجعون

جان باختن جانکاه تنی چند از هموطنان عزیز و ارجمندمان در حادثه زلزله اخیر، روح و روان مردم عزیز کشور و علی الخصوص کرمانشاهیان عزیز را که صاحب عزای این مصیبت اند، جریحه دار نموده و به درد آورده است.

بی تردید مردم قهرمان استان کرمانشاه که تجربه ارزشمند دوران دفاع مقدس را در کارنامه خود دارند، دوشادوش یکدیگر و با همدلی و همبستگی، این روزهای دشوار را پشت سر خواهند گذاشت.

امیدوارم با همت و تعهد شایسته همه مسئولین امر، هرچه سریعتر امدادرسانی و کمک مؤثر و فراگیر به مصدومان و حادثه دیدگان صورت پذیرد و با بسیج همه نیروها، از بار این مصیبت کاسته شود.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به محضر شریف رهبر معظم انقلاب و ملت بزرگ ایران و ابراز همدردی و تأسف و تأثر فراوان به مردم شریف استان کرمانشاه و مناطق زلزله زده بویژه خانواده های داغدار، غفران واسع برای درگذشتگان وصبر و اجر برای بازماندگان و سلامت و عافیت کامل برای آسیب دیدگان و مجروحان از خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم.

جواد صادقلو

فرماندار شهرستان رامیان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار