افتتاح غرفه های پایگاه فرهنگی تفرجگاه باغ تاشته رامیان+ تصاویر - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 17825

غرفه های پایگاه فرهنگی تفرجگاه باغ تاشته رامیان، امشب با حضور فرماندار، امام جمعه و فرمانده سپاه و تعدادی از مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش گل رامیان، غرفه های پایگاه فرهنگی تفرجگاه باغ تاشته رامیان، امروز با حضور فرماندار، امام جمعه و فرمانده سپاه، رئیس اداره تبلیغات اسلامی، مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول حوزه بسیج سیدالشهدا و جمعی از مسئولین نظامی و مردم افتتاح شد.

پایگاه فرهنگی تاشته شبهای تابستان با اجرای برنامه های متنوع و شاد میزبان همشهریان رامیانی و مسافران خواهد بود .

برپایی نمایشگاه های فرهنگی و هنری، تبلیغات محیطی در زمینه موضوعات مختلف فرهنگی و اجتماعی, برگزاری همایش ها, جشنواره های در حوزه های مختلف که امکان برگزاری آن در تفرجگاه ها وجود دارد, اکران فیلم و برپایی غرفه های نقاشی کودکان از برنامه های شاد و دیدنی در این پایگاه فرهنگی  است.

گفتنی است این برنامه ها به همت سپاه، اداره تبلیغات اسلامی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، حوزه بسیج سیدالشهدا، شهرداری و شورای شهر و دیگر دستگاه های فرهنگی رامیان برگزار می شود.

مهد، ورزش سرگرمي، عفاف و حجاب، بهداشت سلامت، محصولات فرهنگي، طلايه داران عشق، نمايشگاه كتاب، نمار خانه، معرفت ديني، اقتصاد مقاومتي توليد و اشتغال از غرفه های این پایگاه فرهنگی است.

 

payy1 

payy2 

payy3 

payy4 

payy5 

payy6 

payy7 

payy8 

payy9 

payy10 

payy11 

payy12 

payy13 

payy14 

payy15 

payy16 

payy17 

payy18 

payy19 

payy20 

 


انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار