شناسه خبر: 18613

2 مدافع ملی پوش سایپا با رباط پاره و دنده شکسته به تمرینات تیمشان بازمی گردند.

به گزارش گل رامیان، مرحله اول اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار دوستانه مقابل پاناما و ونزوئلا با حضور 5 بازیکن سایپا برگزار شد و کارلوس کی روش از جمع ملی پوشان این تیم در نهایت تنها مهدی ترابی را به اردوی نهایی دعوت کرد تا او صبح امروز(دوشنبه) با اعضای تیم ملی راهی اتریش شود.

با این وجود دعوت 5 شاگرد علی دایی به تیم ملی به هیچ وجه برای نارنجی پوشان پایتخت خوش آیند نبود و 2 مدافع ملی پوش این تیم با آسیب دیدگی شدیدی اردوی تیم ملی را ترک کردند.

طبق اعلام رضا درویش، مدیرعامل باشگاه سایپا، محمد حسین کنعانی زادگان به احتمال فراوان دچار پارگی رباط صلیبی شده و وضعیت نهایی او پس از آزمایش های پزشکی که قرار است زیر نظر کادرپزشکی سایپا انجام شود، مشخص می شود. درصورتی که پارگی رباط صلیبی کنعانی زادگان قطعی باشد او برای دومین سال متوالی با این آسیب دیدگی مواجه می شود و به همین دلیل باید دست کم تا پایان لیگ برتر استراحت کند.

همچنین درویش از آسیب دیدگی دانیال ماهینی دیگر مدافع ملی پوش سایپا از ناحیه قفسه سینه در جریان تمرینات تیم ملی خبر داد و اعلام کرد این بازیکن هم باید بین 2 تا 3 هفته به مداوای آسیب دیدگی اش بپردازد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار