شناسه خبر: 20003

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش از حل مشکل استخدامی دانشجومعلمان ورودی ۹۷ و صدور احکام رسمی-آزمایشی برای آن‌ها خبر داد.

به گزارش گل رامیان، علی الهیار ترکمن معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره تعیین تکلیف استخدام دانشجومعلمان ورودی‌های ۹۷ اظهار کرد: امروز موفق شدیم تا مشکل استخدام پیمانی دانشجومعلمان را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: با رایزنی‌های انجام شده  بین وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی تمهیدات لازم برای تغییر وضعیت استخدام دانشجومعلمان  از پیمانی به رسمی آزمایشی اندیشیده شد.

معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مجوز استخدام پیمانی به آزمایشی در هفته جاری صادر می‌شود، بیان کرد: آموزش و پرورش طی اطلاعیه ای به استان ها اعلام کرده است تا اقدامات لازم برای صدور احکام از پیمانی به رسمی انجام شود.

الهیار ترکمن گفت: پیش از این هم در گزارش ها گفته بودیم که به محض موافقت سازمان امور اداری و استخدامی مجوزهای رسمی صادر می‌شود و اکنون هم این موضوع را در دستور کار قرار دادیم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار