شناسه خبر: 19993

همزمان با روز پرستار مسئولین شهرستان رامیان از پرستاران این شهرستان تقدیر کردند.

به گزارش گل رامیان، به مناسبت تولد دخت امامت و ولایت ،پرستار دل شکستگان کربلا و الگوی صبر و بردباری حضرت زینب کبری (س) و همچنین بزرگداشت روز پرستار، ابراهیمی نماینده شهرستان های رامیان و آزادشهر ، فرماندار ،رییس شبکه و مرکز بهداشت ،ائمه جماعت شهرستان ،رییس حوزه علمیه سعدیه و روسای ادارات شهرستان رامیان در جمع پرستاران بیمارستان امام رضا (ع) خان ببین و مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی حضور یافته و با اهدای لوح ،هدایای نفیس و یک شاخه گل از زحمات پرستاران تشکر کردند.
در این بازدید ابراهیمی نماینده شهرستان گفت: بارزترین خصیصه یک پرستار تعهد والا، از خودگذشتگی و صبر بسیار است.امیدواریم این قشر پرتلاش و دلسوز همچون حضرت زینب (س) با ایمان ،عفت و انسانیت تسکین دهنده آلام بیماران باشند.

 فرمانداررامیان گفت: یکی از سخت ترین مشاغل در دنیا حرفه پرستاری است و این نشانگر مشکلات و دشواری های این شغل مهم و ارزشمند می باشد.

رییس شبکه و مرکز بهداشت ضمن تشکر از پرستاران ،دانش ،شناخت و مهارت پرستاران را ستودند و گفت:هر ثانیه ثانیه حضور و خدمت بر بالین بیماران و کسب رضایت آنان یک حسنه است و هم وزن طبابت محسوب می شود.

 pars1
 pars2
 pars3
 pars4
 pars5
 pars6
 pars7
 pars8
 pars9

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار