شناسه خبر: 19895

مراسم افتتاحیه رزمایش جهادی محمدرسول الله (ص) ۲ با محوریت گروه های جهادی در مسجدالنبی شهرک منابع طبیعی رامیان با حضور فرمانده سپاه شهرستان و جمعی از بسیجیان برگزار شد.

به گزارش گل رامیان، طی مراسمی که عصر امروز به صورت نمادین با حضور فرمانده سپاه شهرستان رامیان، در مرحله دوم رزمایش خدمت 21 گروه جهادی این شهرستان برای محرومیت زدایی به حاشیه شهرها اعزام شدند.

رمضانعلی سمیعی فرمانده سپاه شهرستان رامیان گفت: در اوج جنگ نرم هستیم و دشمن با تمام قوا وارد شده است و برای جوانان ما برنامه ریزی میکند و این ارامش ما مرهون خون شهداست.

وی اظهار کرد: با داشتن رهبری فهیم و بصیر از دشمن واهمه ای نداریم و باید گوش به فرمان ولی باشیم تا پیروز میدان باشیم.

سمیعی تصریح کرد: هر یک از گروه های جهادی سفیرانی از بسیج در بین دیگر آحاد جامعه هستند.

مهدی سعیدی مسئول بسیج سازندگی شهرستان رامیان گفت: بسیجیان این شهرستان در 21 گروه جهادی به مناطق محروم حاشیه شهرهای شهرستان رامیان برای خدمت رسانی در عرصه های عمرانی، سازندگی، آموزشی و فرهنگی اعزام شدند.

وی افزود: این اردوی جهادی در شهرستان رامیان از 14 تا 29 شهریور با شعار "خدمت بی منت برای مردم نجیب" ادامه دارد.

سعیدی عنوان کرد: در این رزمایش از توانمدی های خود مردم استفاده شده است و باعث می شود روحیه انقلابی و غیرمحافظه کاربودن که از مبانی بسیج است حفظ شود و دشمنان نتوانند دست از پا خطا کنند و قدم از قرم بردارند.

وی خاطرنشان کرد: دیدار و سرکشی از خانواده شهدا، توزیع بسته های حمایتی و محرومیت زدایی از برنامه های قابل اجرای این گروههاست.

ord1

ord2

ord3

ord4

ord5

ord6

ord7

ord8

ord9

ord10

ord11

ord12

ord13

ord14

ord15

ord16

ord17

ord18

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار