شناسه خبر: 19890

فرمانده سپاه شهرستان رامیان گقت: رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (2) از فردا در رامیان آغاز می شود.

به گزارش گل رامیان، رمضانعلی سمیعی فرمانده سپاه شهرستان رامیان پیش از ظهر امروز در نشست خبری رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله 2 ، گفت:  نقش خبرنگاران در ایجاد امید به مردم از زمان جنگ تا کنون بوده است و همانطور که دشمنان از ابتدای انقلاب با توطئه های نافرجامشان سعی در ایجاد ناامیدی در بین مردم می کنند ولی رسانه ها نقش موثری در ایجاد روحیه نشاط و امید بین مردم داشته و دارند.

وی اظهار کرد: رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله 2 از 9 شهریور در سراسر کشور در حال اجراست و تا 29 شهریور ادامه دارد.

سمیعی افزود: این رزمایش در سراسر شهرستانهای استان گلستان و رامیان از 13 شهریور در دوعرصه خدمتگذاری و اقتدار و انسجام نیروها به استعداد دو گردان بیست المقدس آغاز می شود.

وی با اشاره به اینک رزمایش روز سه شنبه از ساعت 7 صبح آغاز و تا 7 شب روز چهارشنبه 14 اردیبهشت ادامه دارد، گفت: فراخوانی با یک تجمع اولیه شکل می گیرد و نمایش اقتدار نیروهای بسیج، حفظ انسجام، ستون کشی، رزم شبانه، کلاسهای بصیرت افزایی و تجمع بزرگ اقتدار بسیجیان با حضور مسئولین از برنامه های روز اول این رزمایش می باشد.

 khhhh1h

فرمانده سپاه شهرستان رامیان درباره علت نامگذاری رزمایش عاشورایی به نام محمد رسول الله ۲ بیان کرد: در دوران دفاع مقدس در یک جنگ سخت نابرابر، عملیاتی را اجرایی کردیم که به همین نام بود و فضای جبهه را دچار تغییر و تحول کرد.

وی عنوان کرد: نمایش اقتدار بسیج با آمادگی رزم گردانهای بیت المقدس، ارتقای سطح آمادگی رزم گردانها، ارتقای سطح انگیزه و نشاط و روحیه نیروهای بسیجی و نمایش قدرت بازدارندگی بسیج در مقابل تهدیدات از اهداف این رزمایش است.

وی، انجام عملیات روحیه بخشی و ایجاد امید در جامعه، ایجاد رعب و وحشت  در دل دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب اسلامی و خنثی کردن توطئه های آنان را از دیگر اهداف برگزاری این رزمایش ذکر کرد.

فرمانده سپاه شهرستان رامیان درباره عرصه خدمتگذاری این رزمایش افزود: از روز دوم،  بسیجیان این شهرستان در 21 گروه جهادی به مناطق محروم حاشیه شهرهای شهرستان رامیان برای خدمت رسانی در عرصه های عمرانی، سازندگی، آموزشی و فرهنگی اعزام خواهند شد

وی این اردوی جهادی در شهرستان رامیان از 14 تا 29 شهریور با شعار "خدمت بی منت برای مردم نجیب" ادامه دارد، تصریح کرد: در این رزمایش از توانمدی های خود مردم استفاده شده است و باعث می شود روحیه انقلابی و غیرمحافظه کاربودن که از مبانی بسیج است حفظ شود و دشمنان نتوانند دست از پا خطا کنند و قدم از قرم بردارند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار