شناسه خبر: 19872

مراسم متمرکز آیین افتتاح متمرکز ۶۶۱ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی شهرستان رامیان با اعتباری بالغ بر۱۱۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۸۵۹ نفر در محل فرمانداری با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری برگزار شد.

به گزارش گل رامیان، مراسم متمرکز آیین افتتاح متمرکز ۶۶۱ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی شهرستان رامیان با اعتباری بالغ بر۱۱۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۸۵۹ نفر در محل فرمانداری با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

افتتاحیه مرکزخدمات جامع سلامت شهر دلند با زیربنای هزار و۱۰۰ مترمربع در ۲طبقه با اعتبار ۲۳ میلیارد ریال، طرح تجهیز و نوسازی اراضی شالیزاری روستای شفیع آبادفندرسک و گازرسانی به روستای پاقلعه با اعتبار 2 میلیارد و 100 میلیون تومان از پروژه های متمرکز که امروز با حضور مسئولین افتتاح شد.

پاسوار معاون هماهنگی امور وقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری در جمع مدیران شهرستان رامیان گفت: نرخ بیکاری در استان از سال گذشته تا امسال، ۵ درصد کاهش پیدا کرده و از ۱۳.۲ درصد به ۸.۸ درصد رسیده است.

وی با بیان اینکه از ظرفیت مردمی برای توسعه و رشد کشور استفاده شود، اظهار کرد: اعتماد متقابل مردم، دولتمردان و مسئولین، سرمایه اجتماعی است که باید حفظ و تقویت شود.

پاسور تصریح کرد: برای توسعه هر منطقهای بایستی روی نقطه هدف متمرکز شد و اگر قرار است حوزه های صنعت، کشاورزی و ... فعالیت کند باید در حوزه گردشگری باشد.

aaeff1

aaeff2

aaeff3

aaeff4

aaeff5

aaeff6

aaeff7

aaeff8

aaeff9

aaeff10

aaeff11

aaeff12

aaeff13

aaeff14

aaeff15

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار