تبلیغات فرهنگی در ایام نوروز پررنگ تر شود/ برپایی دهکده گردشگری، جشنواره اقتصادروستا و نمایشگاه صنایع دستی - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 19301

جلسه کمیته آمار، اطلاع رسانی و تبلیغات سفرهای نوروزی با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی، رئیس میراث فرهنگی و گردشگری این شهرستان و اعضای کمیته در اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد.

به گزارش گل رامیان، حجت الاسلام محمدباقر جلالی رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رامیان در کمیته آمار، اطلاع رسانی و تبلیغات سفرهای نوروزی این شهرستان ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن گفت: حضرت زهرا(س) الگوی کامل زنان است لذا باید در نوروز امسال نسبت به سالهای گذشته تبلیغات فرهنگی از جمله رعایت حجاب در اماکن عمومی و تفریحی و گردشگری پررنگ تر جلوه کند.

وی اظهار کرد: نوشتن بنرهای خیرمقدم و معرفی شهرستان، کشیک های بین راهی و تاکید بر رعایت نکات بهداشتی و گشتهای امنیتی اخلاقی توسط پلیس از وظایف این کمیته است.

در ادامه عباس الهی نژاد دبیر خدمات سفرهای نوروزی شهرستان رامیان گفت: در ایام نوروز 97 خدمات سفر این شهرستان برنامه های متنوعی از جمله برپایی دهکده گردشگری در دارکلاته ، جشنواره اقتصاد روستا در پارک جنگلی دلند و بازارچه و نمایشگاه صنایع دستی و سوغات در شیرآباد و نمایشگاه صنایع دستی در دوراهی رامیان انجام می شود.

وی تصریح کرد: سه پایگاه اطلاع رسانی در دوراهی رامیان، شهر دلند و خان ببین جهت خدمات رسانی به مسافران و گردشگران برپا می شود.

stad2

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار