نماینده: واگذاری شرکت تخته ارازگل به بخش خصوصی/ فرماندار: تغییر خط تولید به کاغذ سنگی - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 19273

نشستی صمیمی با حضور سالاری فرماندار شهرستان رامیان، ابراهیمی نماینده مجلس، ابراهیمی بخشدار فندرسک و روسای ادارات آب، معاون اداره آب استان، رئیس بنیاد مسکن و رئیس کمیته امداد شهرستان در مسجد جامع روستای سعدآباد فندرسک برگزار شد.

به گزارش  گل رامیان، نشستی صمیمی با حضور سالاری فرماندار شهرستان رامیان، ابراهیمی نماینده مجلس، ابراهیمی بخشدار فندرسک و روسای ادارات آب، معاون اداره آب استان، رئیس بنیاد مسکن و رئیس کمیته امداد شهرستان در مسجد جامع روستای سعدآباد فندرسک برگزار شد.

در ابتدای جلسه علی خاندوزی عضو شورا روستا به مشکلات مهم روستای سعدآباد از جمله آب شرب و نیز تعطیلی شرکت تخته روستای ارازگل پرداختند.

در ادامه این جلسه علیرضا ابراهیمی نماینده شهرستانهای رامیان و ازادشهر درباره مشکل تعطیلی شرکت تخته روستای ارازگل گفت: طبق برنامه دوم توسعه قطع درختان ممنوع شده است و همینطور دستگاه های شرکت فرسوده است لذا نامه نگاری ها انجام شده و قرار شد به بخش خصوصی واگذر شود.

محمدی معاون آبفا گلستان درباه آب شرب روستا گفت: از اواخر فرودین ماه سال ۹۷ بحث اصلاح شبکه آب شرب انجام می شود.

در ادامه محمود سالاری فرماندار شهرستان رامیان با بیان اینکه خدمت گذار مردم هستیم، اظهار کرد: از من و همچنین از عملکرد مدیران به بنده انتقاد کنید.

وی افزود: مدیرعامل شرکت تخته دعوت شده و تعهد داده است که خط تولید فعلی را به  کاغذ سنگی تغییر دهد و همچنین مکاتبات با شرکت غدیر انجام شده و با سرمایه گذاری جدید این مشکل حل می شود.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالله زاده درباره چراغ های سوخته خیابان ها که مردم در این درباره اعتراص دارند و بخشدار فندرسک قول مساعد دادند برای تعمیر و تعویض لامپ های سوخته را دادند.

neshnam1

neshnam2

neshnam3

neshnam4

neshnam5

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار