بزرگترين مبارزه با آمريكا خدمت به مردم است/ تشكر از حضور حماسي و تماشايي مردم - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 19221

امام جمعه راميان ضمن تشكر از حضور حماسي و هميشه در صحنه مردم، گفت: بزرگترين مبارزه با آمريكا خدمت به مردم است و مسئولين بايد اقتصاد مقاومتي را سرلوحه كار خود قرار دهند.

به گزارش گل راميان،‌ حجت الاسلام حسين طاهري امام جمعه راميان در راهپيمايي 22 بهمن ضمن تشكر از حضور حماسي و هميشه در صحنه مردم گفت: مردم هروقت احساس كردند كه دشمنان مي خواهند به انقلاب خدشه اي وارد كنند وارد صحنه مي شوند و اين نشان اراده و عزم مردم در حفظ اين انقلاب است.

وي اظهار كرد: با وجود تمامي مشكلات معيشتي و اقتصادي  در كشور اما ابن انقلاب آثار و بركات فراواني داشته و دشمنان با شيطنت هايشان مي خواهند خدشه اي به اين انقلاب وارد كنند و مردم به پاس دستاوردهاي انقلاب 39 ساله به ميدان آمدند.

حجت الاسلام طاهري افزود: بزرگترين مبارزه با آمريكا خدمت به مردم است و مسئولين بايد اقتصاد مقاومتي را مورد عنايت و سرلوحه كار خود قرار دهند .

وي بيان كرد: با وجود جنگ هاي ناخواسته اي كه در خاورميانه وجود دارد نقطه بارز اين كشور امنيت آن است و مهم ترين عامل امنيت دروني ايجاد نشاط و انگيزه است و اين ها جز با توليد و اشتغال براي جوانان بوجود نمي آيد.

امام جمعه راميان تصريح كرد: يك كشور براي داشتن امنيت بايد مردمان واحد،‌ قدرت دفاعي خوب و امنيت و آرامش دروني داشته باشد.

وي خاطرنشان كرد: مردم استان گلستان با رنگين كماني از اقوام بصورت متحد در كنار هم زندگي مي كنند و اين اتحاد و وحدت در كشور نمونه است و انشاءالله اين همگرايي و همدلي استمرار داشته باشد.

انتهاي پيام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار