رامیان با رتبه 13.8 درصد رتبه آخر اشتغال در استان گلستان/ قربانی مرزبندی های قومیتی و شهرستانی شده ایم - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 19217

فرماندار شهرستان رامیان گفت: رامیان با رتبه 13.8 درصد رتبه اخر اشتغال در استان گلستان را دارد و این مطلوب نیست زیرا آینده این نظام و انقلاب وابسته به اشتغال است.

به گزارش  گل رامیان، محمود سالاری فرماندار شهرستان رامیان در آیین افتتاح متمرکز 232 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزای این شهرستان گفت: باید در راهپیمایی 22 بهمن که خون بهای شهیدان است حضورحداکثری پیدا کنیم.

وی اظهار کرد: مردم ولی نعمت و صاحب اختیار ما هستند و نباید آلوده مرزبندی های سیاسی و قومی شویم و در این مقوله دست و پا بزنیم.

سالاری افزود: رامیان با رتبه 13.8 درصد رتبه اخر اشتغال در استان گلستان را دارد و این مطلوب نیست زیرا آینده این نظام و انقلاب وابسته به اشتغال است و ما قربانی مرزبندی های قومیتی و شهرستانی شده ایم.

وی بیان کرد: 232 طرح و پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزا با اعتباری بالغ بر 211 میلیارد ریال و اشتغالزایی 178 نفر افتتاح و یا عملیات اجرایی آن شروع می شود.

فرماندار شهرستان رامیان عنوان کرد: از این تعداد پروژه، 75 طرح عمرانی با اعتبار 142 میلیارد ریال و 157 طرح اقتصادی و اشتغالزا با اعتباری بالغ بر 68 میلیارد ریال است.

وی افزود: بهره برداری از پروژه گاز رسانی به روستای رضی، بهره برداری از پروژه احداث محور تاتار سفلی به سلاق غائب به طول ۵/۴ کیلومتر، بهره برداری از فاز اول نیروگاه مقیاس کوچک گازی chp در شهرک صنعتی و کلنگ زنی پروژه مرمت و بازسازی سد انحرافی آیش دیوان رامیان مهمترین پروژه های دهه فجر امسال شهرستان رامیان هستند

فرماندار شهرستان رامیان با اشاره به نعمت های خدادای این شهرستان در زمینه های گردشگری تصریح کرد: باید به فکر استفاده از تمامی امکانات و قابلیت های کلیدی شهرستان رامیان باشیم.

وی در پایان با اشاره به  تذکراتی خطاب به مدیران دستگاههای اجرایی تاکید کرد: حضور مدیران در همه جلسات الزامی است، تکریم ارباب رجوع در همه ادارات واجب و حقوق همه شهروندان باید رعایت شود و مدیران باید تمرین مردمداری کنند و مردم را در ادارات باید قانع و توجیه کنند.

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار