مشکل تولید و اشتغال کشور با حذف رانت خواری و لابی گری حل می شود/ پایان کلنگ زنی پروژه های بخش دولتی - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 19210

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان گفت: مشکل رونق اشتغال و تولید در کشور بدون رانت خواری و لابی گری و فضای برابر برای همه حل می شود.

به گزارش  گل رامیان، میرمحمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان در آیین افتتاح متمرکز 232 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی این شهرستان گفت: در 39 سال انقلاب انتظارات مردم برآورده شده است و باید متناسب با نیاز مردم گام برداریم تا حداقل نیاز سنبی را انجام داده باشیم.

وی اظهار کرد: در بخش دولتی هیچ پروژه ای ای کلنگ زنی نشود و اولویت در پروژه های با پیشرفت بالای 70 درصد باشد.

سالاری افزود: رشد تولید ناخالص داخلی را باید ارتقا دهیم و یک استراتژی برای توسعه داشته باشیم و مدیران توسعه بخشی شایسته های این بخش خود را پیدا کنند زیرا توسعه نباید باعث مهاجرت شود بلکه باید متناسب با همان منطقه باشد.

وی بیان کرد: اگر مدیری نمی تواند کارخاصی را برای توسعه و رضایمتندی مردم انجام دهد بهتر است پست خود را ترک کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان تصریح کرد: باید مدیران در آمایش سرزمین به یک نقطه مشترک برسند تا در توزیع جمعیت برنامه ریزی های درستی انجام شود زیرا در طول 39 سال انقلاب در آمایش سرزمین موفق نبوده ایم.

وی با اشاره به اینکه فساد اداری یکی از دغدغه های کشوری شده است، خاطرنشان کرد: مشکل ما در کشور رونق اشتغال و تولید است و اگر فضا را بدون رانت خواری و لابی گری برای همه برابر کنیم دیگر مشکلی پیش نخواهد آمد.

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار