دعوت امام جمعه رامیان از مردم برای حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن/ تشکر از برنامه "با کاروان انقلاب" صداسیمای گلستان - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 19199

امام جمعه رامیان گفت: از اقدام تحسین برانگیز صداسیمای گلستان در اجرای برنامه "با کاروان انقلاب" شهر به شهر تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش  گل رامیان، حجت الاسلام حسین طاهری امام جمعه رامیان در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به بیانات شهید مطهری درباره خصوصیات امام راحل گفت: ایمان به خدا، ایمان به هدف و راه هدف و ایمان به امت از خصوصیات بارز امام خمینی (ره) است.

وی اظهار کرد: دشمنان برای رسیدن به نقشه های شوم خود و برهم زدن امنیت نظام جمهوری اسلامی ایران از هر شیطنتی کوتاهی نمی کنند و مردم هم با بصیرت و با حضور خود نقشه های آنان را خنثی می کنند.

امام جمعه رامیان بیان کرد: ملت ایران در جریانات اخیر با حضور حماسی خود نقشه های دشمنان را در 9 دی امسال خنثی کردند و انشاءالله با حضور باشکوه در 22 بهمن نیز بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان استکبار می زنند.

وی عنوان با اشاره به اقدام تحسین برانگیز صداسیمای گلستان، کرد: صدا و سیمای گلستانبه مناسبت فرارسیدن سی و نهمین سالروز بهار انقلاب با اجرای برنامه "باکاروان انقلاب" شهر به شهر شور انقلابی را به راه می اندازند.

حجت الاسلام طاهری تصریح کرد: امروز نیز با اجرای پخش مستقیم برنامه "با کاروان انقلاب" در شهر رامیان با حضور مسئولین و مردم همیشه درصحنه برگزار شد.

 

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار