استقبال نسل چهارمی های رامیان از دهه فجر انقلاب+ تصاویر - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 19172

 کانون پرورش فکری کودک و نوجوان رامیان در سی و نهمین بهار انقلاب، به اجرای فعالیت‌ها متنوع با محوریت پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت.

به گزارش  گل رامیان،  مربیان و اعضای کانون پرورش فکری کودک و نوجوان رامیان با همراهی و همکاری مدارس این شهر در سی و نهمین بهار انقلاب، به اجرای فعالیت‌ها متنوع با محوریت پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و واقعه زمان انقلاب را با برنامه های متنوع و شاد برای دانش آموزان این شهر بازگو می کند.

کارگاه نقد ادبی کتاب خاطرات بچه های انقلاب از انتشارات کانون پرورش فکری، برپایی نمایشگاه جراید و نشریات زمان انقلاب و تصاویر مستند، کتاب های مرتبط با دانستنی های انقلاب اسلامی ایران، پرده خوانی و روز شمار انقلاب اسلامی، معرفی یاران و یاوران امام خمینی (ره) از بزنامه های این کانون بود.

 کارگاه کاردستی های علمی با حضور دانش آموزان دختر نسیبه، دانستنی های انقلاب با حضور دانش آموزان پسر شهدا، کارگاه کاردستی با دورریختنی ها، قطعه نویسی با مفاهیم ایثار، شهادت در کارگاه ادبی مفاهیم باشکوه با حضور دانش آموزان شهیدکرمعلی یازرلو و معرفی شخصیت امام خمینی (ره) از دیگر برنامه های متنوع ایام الله دهه فجر در این کانون بود.

 

kan1

kan2

kan3

kan4

kan5

kan6

kan7

kan8

kan9

kan10

kan11

kan12

kan13

kan14

kan15

kan16

kan17

kan18

kan19

kan20

kan21

kan22

kan23

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار