نواختن زنگ انقلاب در مدارس شهرستان رامیان+ تصاویر - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 19152

در سی و نهمین سالروز بهار انقلاب زنگ انقلاب در مدارس شهرستان رامیان با حضور مسئولین شهرستانی نواخته شد.

به گزارش گل رامیان، همزمان گرامیداشت سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، زنگ انقلاب با حضور مسئولین شهرستانی و بصورت متمرکز در دبیرستان دخترانه فضیلت رامیان نواخته شد.

فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی و رئیس اداره تبلیغات اسلامی جمعی از مسئولین شهرستان رامیان و دانش آموزان و معلمان و اولیا در این مراسم حضور داشتند.

اسداله صادقلو مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامیان ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) و تبریک ایام الله دهه فجر گفت: باید این اعجاز بزرگ قرن را مراقبت و مواظبت کرد تا ثبات این انقلاب را داشته باشیم.

وی اظهار کرد: زنگ انقلاب یعنی ثبات، حمایت و میراث انقلاب و نسل جدید باید تمام اهداف میراث ها و دستاوردهای انقلاب را به نسل جدیدتر انتقال دهد.

در ادامه حجت الاسلام جلالی رییس اداره تبلیغات اسلامی رامیان درباره اصل انقلاب و شباهت انقلاب ما به انقلاب حضرت رسول اکرم (ص)، بیان کرد: وقتی پیامبر پیروانش را جمع کرد و مستدل صحبت کرد اما عده ای بجای تایید، سنگ پرتاب کردند درحالیکه امام (ره) وقتی از سال ۴۲ استارت انقلاب را زد عده ای مقابلش ایستادند اما این استقامت پیامبر کار را بجایی رساند مردم فوج فوج به او ایمان اوردند همانطور که به امام راحل در سال ۵۷ به او ایمان اوردند و گروه گروه پیوستند.

وی تصریح کرد: امروز تفکر انقلاب امام به دنیا صادر شد و امام خمینی انقلابی جهانی را پایه گذاری کرد.

حجت الاسلام جلالی خاطرنشان کرد: مدیون خون شهدا هستیم و باید حواسمان به آفتهای انقلاب باشد.

 

zng1

zng2

zng3

zng4

zng5

zng6

zng7

zng8

zng9

zng10

zng11

zng12

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار