پیام تبریک رئیس دانشگاه پیام نور رامیان به مناسبت روز "دانشجو" - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 18815

شانزدهم آذر ماه روز تجلی ایثار دانشجویان شهید و ثمره خون شهیدان دانشجو در مقابل ظلم و استکباربود که نشان از فهم و بزرگی این مردان پاک داشت.

به گزارش گل رامیان، متن پیام علی خسروی رئیس دانشگاه پیام نور واحد رامیان به شرح زیر است.

به نام خداوند جان و خرد

شانزدهم آذر ماه روز تجلی ایثار دانشجویان شهید و ثمره خون شهیدان دانشجو در مقابل ظلم و استکباربود که نشان از فهم و بزرگی این مردان پاک داشت.

حرکت دلیرانه دانشجویان پیرو خط امام (ره)  و جنبش های دانشجویی سرلوحه و یادگار ارزشمند این قشر فهیم و فرهیخته بود که به عنوان یکی از لایه های بنیادینانقلاب نقش آفرینی نمود. این نقش آفرینی را تنها می توان به عنوان نمادی از استواری و شجاعت جوانان تحصیلکره و روشنفکر تفسیر نمود.

شجاعتِ این جوانانِ مشق برگرفته از علی اکبر (ع) در جنگ تحمیلی و برای دفاع از خاک و ناموس وطن، مُهری بر جبین انقلاب بود که خود برگ زرینی از تاریخ این مرز و بوم تلقی شد.

اساس این تفکر بر مجاهدت استوار بوده و راه آنها اصولاً بر مبنای خدمت به خلق در راه رضای خالق در ابعاد سخت افزاری و نرم افزاری است. به نوعی آنها پرچمداران جهاد اکبر و جهاد اصغر هستند.

رشد و توسعه اقتصادی کشور مرهون تلاش و پشتکار این مردان بزرگی است که با فراگیری علم، خود را برای پدید آوردن روز هایی روشن تر آماده می کنند. آنها خود را در ابعاد مختلف خدمت، برای فردای وطن اسلامی می سازند. تا آیندگان بر آنها به عنوان جوانان غیرتمند و خدوم افتخار کنند.

دانشجو ثابت کرده است که آینده نظام اسلامی و ولایی برایش اهم است و سرنوشت خود را با روزگار سخت کنونی برای ایامی خوش که لایق ملت عزیز و غیور ایران اسلامیست گره زده و با مجاهدت و سختکوشی در راه فراگیری و علم اندوزی و رساندن این سرزمین دلیران به قله افتخار می کوشد و خود را وقف این ملت بزرگ  و شریف خواهد نمود.

سر افرازی ما و همه مردان علم و دانش، بزرگی و صلابت ایران است.

این روزپر افتخار برهمه دانشجویان با اخلاص و همه رهروان علم و دانش مبارکباد.

والسلام علی من التبع الهدای

16/9/1396

دکتر علی خسروی

رئیس دانشگاه پیام نور واحد رامیان

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار