شناسه خبر: 18739

فرمانده سپاه شهرستان رامیان گفت: بصیرت افزایی و مقابله با تهدیدهای نرم و ترویج روحیه جهادی و انقلابی از وطایف مهم بسیجی است.

به گزارش گل رامیان، سرهنگ مجید زمانی فرمانده سپاه شهرستان رامیان در تجمع 5 آذر بسیجیان سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، ضمن تبریک پیروزی جبهه مقاومت بر نابودی داعش گفت: بسیج از اوایل انقلاب در کنار نیروهای نظامی و امنیتی انجام وظیفه کرده و بعد از انقلاب هم در زمینه های سیاسی، سازندگی و فرهنگی در میدان بوده است.

وی، ترویج و گسترش انقلاب اسلامی، صدور انقلاب، سرباز مطیع اوامر رهبری و حرکت گام به گام با ایشان، بصیرت افزایی و مقابله با تهدیدهای نرم و ترویج روحیه جهادی و انقلابی را از وظایف بسیجی عنوان کرد.

زمانی با اشاره به کلمه بسیج اظهار کرد: بصیرت بعنوان یک بینش، سازندگی و ساختن خود و جامعه، یاری رساندن در دفاع از مظلوم، جهاد همه جانبه در صحنه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و علمی در کلمه بسیج جمع شده است.

وی با اشاره به نقش و جایگاه بسیج، افزود: بسیجی در چالش های سیاسی و حیاتی، تعرض به فرهنگ و باورهای دینی، مورد مناقشه قرار گرفتن هویت ملی و سیاسی و در جهاد علمی باید در میدان باشد.

فرمانده سپاه شهرستان رامیان، اعزام 7 هزار و 321 گروه جهادی، 60 هکتار ایجاد شبکه آبیاری تحت فشار، 89 پروژه در ساخت و مرمت مسجد، خانه عالم، خانه محروم، جاده بین مزارع و تامین آب شرب، محرومیت زدایی 16 روستا با مبلغ 377 میلیون تومان، 600 هکتار کاشت اراضی شیب دار از اقدامات بسیج و سپاه نینوا در استان گلستان ذکر کرد.

وی تصریح کرد: برای 96 مورد طرح های اقتصاد مقاومتی، یک میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

فرمانده سپاه شهرستان رامیان، ویزیت و خدمات عمومی رایگان ، راه اندازی 4 بیمارستان صحرایی در مناطق محروم و همچنین خدماتی در زمینه های آموزش و پرورش و مبارزه با مواد مخدر و اعزام بیش از هزار زائراولی از دیگر اقدامات بسیج و سپاه نینوا در استان گلستان عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار