نگاه اقتصادی و درآمدزایی پایدار برای روستاها ایجاد شود/ گلایه از آبفار روستایی در هدررفت آب بدلیل شکستگی لوله ها - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 18733

نماینده رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: باید به اقتصاد و پویایی روستا توجه شود و نگاه اقتصادی و درآمدزایی پایدار را برای روستاها ایجاد کنیم.

به گزارش گل رامیان، علیرضا ابراهیمی نماینده رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه دهیاران و روسای شوراهای بخش مرکزی این شهرستان که با حضور فرماندار شهرستان و مدیرکل امور رستایی استانداری در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک تقارن هفته بسیج با پیروزی جبهه مقاومت گفت: 6 سال جنگ با داعشی که به دنبال از بین بردن اسلام ناب بود و هیچ رحمی هم در از بین بردن شیعه و سنی نداشت، امروزه سازمان این شجره خبیثه از بین رفت اما فکرش هنوز هست.

وی اظهار کرد: در هشت سال دفاع مقدس عرصه ایثار و دلاورمردی های رزمندگان بسیجی را شاهد بودیم و نظام استکبار برای حذف این انقلاب و نابودی آن کمر بسته بود که با نثار هزاران شهید این انقلاب باقی ماند .

ابراهیمی افزود: معتقدیم مسیر مقاومت، ایثار و گذشت مردان این سرزمین به کشورهای دیگر هم خواهد رفت و امروزه ندای آزادی طلبی و مبارزه طلبی در خاورمیانه را شاهد هستیم و انشاءالله به برکت اسلام، آرامش به جهان اسلام برگردد که اسلام، اسلام رحماانی و پیام آور صلح و محبت و مودت است و این تفکرات داعشی با مبانی اسلام همخوانی نخواهد داشت.

وی بیان کرد: روستا و دغدغه های آن برای ما مهم است و یکی از چالش های کشور ما روستاهاست چرا که اگر به روستاها رسیدگی نشود مهاجرت به حاشیه شهرها زیاد می شود و مشکلات امنیتی، اجتماعی و سیاسی ایجاد خواهد شد.

نماینده رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید به اقتصاد و پویایی روستا توجه شود، گفت: باید زیر ساخت توسعه روستایی را فراهم کرد و برای ماندگاری تلاش کرد و باید اشتغال را در روستا پویا کرد و نگاه اقتصادی و درآمدزایی پایدار را برای روستاها ایجاد کنیم.

وی تصریح کرد: هنوز دغدغه ای در ببن مردم و مسئولین اتفاق نیفتاده که با بحران اب مواجه هستیم و گلایه از آبفار روستایی برای هدررفت آب در روستاها به دلیل شکستن لوله ها را داریم.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: باید در مباحث اجتماعی و فرهنگی هم خط مشی تعریف شود و این حوره بسیار مهم است در برگزاری جشنواره های بومی و محلی و معرفی آداب و رسوم و فرهنگ برای معرفی و شناساندن روستاها مهم است.

 

مطالب مرتبط

خبری خوش برای روستاییان/ رقابتی برای ایجاد اشتغال در روستاها/ تسهیلات با سود 6 درصد

رفع مشکل آب شرب شهیدرجایی و گازرسانی روستاهای کددار شهرستان رامیان تا هفته دولت سال آینده

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار