رفع مشکل آب شرب شهیدرجایی و گازرسانی روستاهای کددار شهرستان رامیان تا هفته دولت سال آینده - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 18730

فرماندار شهرستان رامیان گفت: رفع مشکل آب شرب گلند و گازرسانی 99 درصد از روستاهای کددار این شهرستان تا پایان هفته دولت سال آینده عملیاتی می شود.

به گزارش گل رامیان، جواد صادقلو فرماندار شهرستان رامیان در جلسه دهیاران و روسای شوراهای بخش مرکزی این شهرستان که با حضور نماینده رامیان و آزادشهر و مدیرکل امور رستایی استانداری در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، ضمن تسلیت به زلزله زدگان غرب کشور و تبریک هفته بسیج، گفت: 5 آذر 1358 یادآور فرمان تاریخی امام (ره) در تشکیل بسیج مستضعفان است و امروز برکات این نهاد مقدس را به خوبی دیبینیم.

وی اظهار کرد: بسیج وظیفه خود را برای صیانت از دیانت به خوبی ایفا کرده است و بخصوص در هشت سال دفاع مقدس و امروز هم در دفاع از حریم آل الله اقدامات بی نظیری انجام دادند.

صادقلو افزود: امروز اگر جشن پیروزی مقاومت را می گیریم به برکت بسیج، سردار سلیمانی، شهدای حرم و مدیریت رهبری امروز است و این فتنه بزرگ که توسط آمریکا و اسرائیل چیده شده بود، در عراق و سوریه ناکام ماند و اینکه این جنگ و خونریزی به ایران کشیده شود را خنثی کردند.

وی بیان کرد: اقدامات خوبی در بخش مرکزی شهرستان رامیان انجام شده است و در چهار سال اول دولت تدبیر و امید حدود 40 درصد تخصیص اعتبارات شهرستانی داشتیم .

فرماندار شهرستان رامیان عنوان کرد: در حوزه آب شرب روستایی در شهرستان و در استان کم توجهی شده است و با بحران کم آبی مواجه هستیم و مشکل آب شرب مجتمع شهید رجایی گلند تا پایان هفته دولت سال آینده حل میشود .

وی افزود: به روستاهای ویرو، کشکک، رضی گاز رسیده و پل آرام و پاقلعه کلنگ زنی شده است و تا هفته دولت سال آینده عملیات گازرسانی به 99 درصد روستاهای کددار این شهرستان انجام می شود.

صادقلو تصریح کرد: 45 درصد فضاهای آموزشی شهرستان رامیان تخریبی هستند و باید نوسازی و یا مقاوم سازی شوند و در حوزه آموزشی هم در خارج ار اعتبارات کمک نیاز داریم.

وی خاطرنشان کرد: طرح هادی ۱۰ روستای شهرستان رامیان امسال بازنگری میشود .

jaldeh1

jaldeh2

jaldeh3

jaldeh4

jaldeh5

jaldeh6

jaldeh7

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار