۱۳ آبان، اظهار تولی به انقلاب اسلامی و تبری از استکبار جهانی است - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 18597

امام جمعه موقت رامیان گفت:  ۱۳ آبان فرصتی برای اظهار تولی و ادای دین نسبت به انقلاب شکوهمند اسلامی والامقام  و اظهار تبری نسبت به استکبار جهانی است.

به گزارش  گل رامیان، حجت الاسلام محمدباقرجلالی امام جمعه موقت رامیان  گفت: ۱۳ آبان فرصتی برای اظهار تولی و ادای دین نسبت به انقلاب شکوهمند اسلامی و راه پر فروغ امام (ره) و شهیدان والامقام  و اظهار تبری نسبت به استکبار جهانی و شیطان بزرگ یعنی آمریکای جنایتکار و دشمنان و ظالمان است.

وی اظهار کرد: :  در 13 آبان سه حادثه تاریخی بزرگ اتفاق افتاد که تبعید امام در 13 آبان 43 پس از سخنرانی غراء آن بزرگوار در 4 آبان همان سال علیه کاپیتالسون، کشتار وحشیانه صدها دانش آموزی که علیه سیاستهای ددمنشانه شاه در 13 آبان 57 و نامگذاری روز دانش آموز و  13 آبان 58 که امام راحل آن را انقلاب دوم و بلکه مهم تر از انقلاب اول دانست.

حجت الاسلام جلالی با اشاره به محورهای سخنان مقام معظم رهبری در ملاقات با  پوتین افزود: حذف دلار از معادلات جهانی و یا حداقل آسیا که در صورت حذف آن، قسمت عمده ای از تحریمها بی اثر خواهد شد و محور دوم سخنان، اتحاد کشورهای منطقه در مقابل رفتارهای خصمانه آمریکا که نمونه بارز آن شکست سیاستهای آمریکا و مزدورانش در سوریه است.

 
امام جمعه موقت رامیان در ادامه سخنان خود ضمن تشکر از مواضع صریح رئیس جمهور در هفتم آبان در مجلس شورای اسلامی و با اشاره به ملاقات دانش آموزان با مقام عظمای ولایت و تاکید معظم له در جای جای سخنان خود از دشمنی آمریکا، تصریح کرد : امروز همه قوای سه گانه و ارکان نظام صراحتا به دشمنی آمریکا اذعان دارند و دشمنی آمریکا با ملت ابران حاصل تجربه بوده که نمونه آن در نقض عهد آمریکا در برجام بوده است.


وی پیاده روی اربعین را بزرگترین تجمع اربعین دانست که دنیار قادر به تجمعی شبیه آن هم نخواهد بود و از زحمات مردم عراق در استقبال از زائرین گرامی تشکر کرد و حضور برادران اهل سنت و افرای غیر مسلمان را در این اجتماع بزرگ حائز اهمیت دانست.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار