جزییات سرقت خودرو در حوالی پارک جنگلی دلند - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 17756

رئیس پلیس رامیان از جزئیات سرقت خودرو در حوالی پارک جنگلی دلند ساعت 21 شب گذشته از یک خانواده مسافر و اهل کرمان خبر داد.

به گزارش گل رامیان، رییس پلیس شهرستان رامیان در گفتگو با خبرنگاران در تشریح جزئیات خبر مربوط به سرقت خودرو در حوالی پارک جنگلی دلند گفت: ساعت 21 دیشب یک خانواده که مسافر و اهل کرمان بودند، از بجنورد به سمت گرگان در حرکت بودند که در حوالی پارک جنگلی دلند جهت لحظه ای استراحت متوقف می شوند.

سرهنگ علی اکبر بای افزود: در همین فاصله توقف خودروی سمند،دو نفر راکب موتور سیکلت که در حال گذر از کنار آنها بودند نقشه سرقت از این خانواده و خودروی آنها را در سر پروراندند و بلافاصله به سمت خودرو حمله ور و با راننده درگیر شدند.

وی اضافه کرد: راننده با مقاومت زیاد نتوانست جلوی دوسارق رابگیرد و در نهایت یکی از سارقان با چاقو به سر و صورت راننده آسیب می زنند و بر اثر همین اصابت چاقو،راننده از دو قسمت سر و یک قسمت چشم دچار آسیب می شود که البته این آسیب دیدگی سطحی بوده است.

رییس پلیس رامیان در ادامه افزود:سارقان خودروی این خانواده و تعداد شش النگو طلا مربوط به همسر راننده را به سرقت می برند که بلافاصله پس از دریافت خبر حادثه،طرح مهار در مبادی ورودی و خروجی شهرستان اجرا که در نهایت پس از یک ساعت و نیم تلاش خودروی سرقتی در مسیر نگین شهر پیدا شد.

سرهنگ علی اکبر بای تصریح کرد:شناسایی برای دستگیری این رو سارق آغاز شده است.?وی در خصوص شایعات منتشره در برخی شبکه های اجتماعی مبنی بر مسلحانه بودن این سرقت افزود:این سرقت مسلحانه نبوده و از مردم تقاضا می شود خبرها را از طریق رسانه های معتبر بویژه صداوسیما پیگیری کنند.

رییس پلیس رامیان در پایان توصیه کرد:مسافرانی که قصد استراحت و یا اسکان دارند حتما در مناطق امن و تفرجگاههای معین و رسمی که پلیس هم در آنجا حضور دارد استفتاده کنند و از قرار دادن اشیاء و لوازم قیمتی در منظر افراد خودداری کنند.

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار