عقد تفاهم نامه بین ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف شهرستان رامیان و آزادشهر - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 16506

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامیان از عقد تفاهم نامه بین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره اوقاف شهرستان رامیان - آزادشهر خبر داد وگفت: تعامل و همکاری بین ادارات فرهنگی باعث افزایش فعالیت‌های فرهنگی خواهد شد.

«طیبه رجنی» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامیان در گفتگو یا گل رامیان گفت: این تفاهم نامه به منظور گسترش و ارتقای فعالیت ها و همکاری ها ی آموزشی، فرهنگی وهنری و نیز افزایش بهره وری و استفاده بهینه از ظرفیت های مشترک منعقد شده است.

وی افزود: به فرموده مقام معظم رهبری هم افزایی سازمان ها و تشریک مساعی آنها در اجرای برنامه هایشان یکی از ابزار تحقق اقتصادی مقاومتی است.

رجنی بیان کرد: این رویداد فرصت فرهنگی و هنری خوبی برای شهرستان محسوب می شود و با همکاری و تعامل این دو نهاد علاوه بر صرفه جویی در وقت و امکانات، می توان بر روی بخش  گسترده تری ازشهرستان تاثیر گذاشت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامیان تصریح کرد: تفاهم نامه یادشده در زمینه برگزاری کارگاه ها، همایش ها و فعالیت های  مشترک و کوشش در جهت ترویج فعالیت های قرآنی و فرهنگی و هنری است.

وی خاطرنشان کرد: موازی‌کاری در برنامه‌های فرهنگی باعث کاهش اثرگذاری فعالیت‌ها خواهد شد ولی اگر این امر با همکاری و همدلی دستگاه‌های فرهنگی انجام شود کیفیت و جذابیت برنامه‌ها را در پی خواهد داشت.

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار