تجلیل از اعضای ستاد اجلاسیه 4000 شهید گلستان در شهرستان رامیان+ تصاویر - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 16477

از اعضای ستاد اجلاسیه 4000 شهید گلستان در شهرستان رامیان، صبح امروز با حضور معاون فرماندار و جانشین سپاه شهرستان در محل فرمانداری بااهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

به گزارش گل رامیان، از اعضای ستاد اجلاسیه 4000 شهید گلستان در شهرستان رامیان، صبح امروز با حضور معاون فرماندار و جانشین سپاه شهرستان در محل فرمانداری بااهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

«سیداصغر حسینی» معاون فرماندار رامیان ضمن تشکر از تلاشهای شبانه روزی اعضای ستاد اجلاسیه 4000 شهید گلستان، گفت: برای حفظ آرمانهای امام و شهدا و تداوم مسیر انقلاب باید یاد و خاطره شهدا زنده نگه داشته شود.

وی اظهار کرد: برگزاری این اجلاسیه بزرگترین کار فرهنگی در سال 95 بود و باید با اینگونه برنامه ها نسل امروز را با آرمانهای امام و شهدا آشنا نماییم.

«حسین علیمردانی» جانشین سپاه شهرستان رامیان در ادامه گفت: تکمیل پرونده 215 شهید شهرستان، احداث یادمانهای شهدای گمنام شهر خان ببین و پیگیری درباره ساخت یادمان شهدای گمنام رامیان از جمله فعالیتهای انجام شده برای اجلاسیه 4000 شهید گلستان در سطح این شهرستان بود.

وی، نامگذاری خیابانهای شهر به نام شهدا و همچنین نامگذاری بلوار رامیان به زینب آباد به نام سردار شهید حسینی واعظ را از دیگر فعالیتهای مهم انجام شده برای اجلاسیه 4000 شهید گلستان در سطح این شهرستان بود.

در پایان از روسای کمیته های اجلاسیه 4000 شهید گلستان در شهرستان رامیان با اهدای لوح تقدیر، تجلیل شد.

خبرنگار گل رامیان نیز به عنوان کمیته رسانه و تبلیغات در این جلسه تجلیل شد.

ejtagh1

ejtagh3

ejtagh4

ejtagh13

ejtagh2

ejtagh6

ejtagh7

ejtagh8

ejtagh9

ejtagh10

ejtagh12

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار