شناسه خبر: 16473

امام جمعه خان ببین ضمن تشکر و قدردانی از حضور باشکوه مردم در سالروز گرامیداشت 9 دی، گفت: خواص ساکت در فتنه ۸۸ جزء مردودین در نزد مردم بودند.

به گزارش گل رامیان، حجت الاسلام "محمد بیات" امام جمعه خان ببین در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: در فتنه ۸۸ ، پیروز واقعی، مردم فهیم و آگاه ایران اسلامی بودند و خواص ساکت در فتنه ۸۸ جزء مردودین در نزد مردم بودند.

وی با بیان اینکه 9 دیماه روز بصیرت وبیعت مجدد امت با مقام معظم رهبری بود، اظهار کرد: عدم بصیرت در صدر اسلام چه بلاها که بر سراسلام نیاورد. دشمن باحیله های مختلف، روزی بارنگ سبز وروزی باشمایل های متفاوت همچون مذاکره و.... می آیند و باید بصیر و آگاه بود.

حجت الاسلام بیان از حضور باشکوه مردم بزرگ و بصیر ایران اسلامی در سالروز گرامیداشت 9 دی  تقدیر و تشکر کرد.

وی با اشاره به 13 دی ماه سالروز ابلاغ نامه تاریخی امام راحل (ره) به گورباڃف رئیس جمهور وقت شوروی سابق گفت: زمانیکه کمونیسم یک قطب قدرت جهان بود امام (ره) گوباچف را از نابودی این مکتب آگاه کرد و وی را از افتادن در دامان امپریالیسم برحذرداشت  و در  جواب نامه گورباجف فرمودند می خواستم دنیای دیگری را به روی  وی بگشایم ولی متاسفانه گورباجف گوش شنوا نداشت.

خطیب نماز جمعه خان ببین تصریح کرد: ڃهارم ربیع الثانی ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی محدث وعالم بزرگوار که از چهارنسب به امام مجتبی (ع) منصوب است وچهار امام معصوم (ع) را درک کرده و نماینده تام الاختیار ائمه معصومین(ع) بودند.

وی خاطرنشان کرد: 16 دیما مصادف با روز شهدای بزرگوار هویزه ،شهید علم الهدی وعده ای از دانشجویان خط امام (ره) است .

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار