ملت ايران با حماسه 9 دي انقلاب را واكسينه كردند/ 9 دي، تيرخلاص به قلب فتنه گر و فتنه گران - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 16461

امام جمعه دلند گفت: ملت ايران با حماسه 9 دي انقلاب را واكسينه كردند و تير خلاص را به قلب فتنه و فتنه گر شليك كردند.

به گزارش گل رامیان، حجت الاسلام «محسن كيايي» امام جمعه دلند در تجمع بزرگ 9 دي كه در مصلي نمازجمعه راميان برگزار شد،‌ با بيان اينكه ملت ايران با حماسه 9 دي انقلاب را واكسينه كردند، گفت: بصيرت، يكي از پيام ها و دستاوردهاي حماسه 9 دي با حضور چشمگير ملت ايران بااراده و باصلابت است.

وي اظهار كرد: ملت ايران در 9 دي تيرخلاص را به قلب فتنه گر و فتنه گران شليك كرد و پشت نامبارك فتنه را به خاك ماليد.

حجت الاسلام كيايي افزود: مردم راه را از كج روي ها تمييز داده و به اين نتيجه رسيده اند كه دشمن در دشمني اش جدي است و با دين و اعتقاد و قرآن ما مشكل دارد.

وي با اشاره به اينكه دشمن با ارزشهاي انقلاب، ولايت فقيه و نام امام حسين(ع) مشكل دارد، بيان كرد:  زير سايه رهبري حكيم فرزانه انقلاب حماسه 9 دي را آفريدند و مشت هاي محكمي را به دهان فتنه، فتنه گر و استكبارجهاني زدند.

امام جمعه دلند تصريح كرد: افزايش اقتدار و استحكام نظام، تقويت باور به وجود جنگ نرم،‌ كناررفتن نظام از چهره افراد خبيث و رفراندوم ملي در دفاع از نظام و رهبري  از دستاوردهاي داخلي حماسه 9 دي است.

وي آشكار شدن دشمني گسترده غرب با نظام مقدس جمهوري اسلامي براي استحاله نظام، اذعان غرب به اقتدار نظام و تحرك بخشي به بيداري اسلامي در منطقه را از دستاوردهاي خارجي حماسه 9 دي ذكر كرد.

كيايي خاطرنشان كرد: حضور ميليوني مردم در 9 دي يك راهپيمايي نبود بلكه يك رفراندوم و همه پرسي و نشان دادن مردم به دنيا كه مدافع نظام و ارزشها و ولايت مطلقه فقيه هستند.

 

مطلب مرتبط:

تجمع بزرگ 9 دي در شهرستان راميان+ تصاوير

 

انتهاي پيام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار