9 دی رفراندوم ملی در دفاع از نظام و ولایت فقیه است - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 16455

فرمانده سپاه شهرستان رامیان گفت: حماسه 9 دی رفراندوم ملی در دفاع از نظام و ولایت فقیه است .

«جواد جعفریان» فرمانده سپاه شهرستان رامیان  در گفتگو با گل رامیان گفت: حفظ و تقویت باورهای اسلامی – انقلابی، افزایش اقتدار و استحکام نظام،  شناخت انقلابیون واقعی از مدعیان دروغین و رفراندوم ملی در دفاع از نظام و ولایت فقیه از جمله دستاوردهای حماسه 9 دی بود.

وی اظهار کرد: دشمن در فتنه 88  از تمامی سرمایه ها و تجربیاتش استفاده کرد و نشان داد که کار گسترده ای از مدت ها قبل برای شکار فرصت ها و برهم زدن نظام انقلاب اسلامی انجام داده است.

جعفریان افزود: موقعيت ممتاز و دست برتر ايران در فناوري هسته‌اي، موفقيّت تأثيرگذار در منطقه خاورميانه نمونه‌هايي از علل بوجود امدن فتنه بود.

وی بیان کرد: حرمت شکنی های فتنه گران در عاشورای ۸۸ مردم را به این نتیجه و باور رساند که با جريان منحرفی از جنس لشكر ابن زياد روبرو هستند که پرچم‌هاي عزاي آن حضرت را به آتش کشیدند.

فرمانده سپاه شهرستان رامیان تصریح کرد: شکل گیری حماسه ۹دی با حرکت برخاسته از بصیرت و متکی بر ایمان و اقدام به لحظه مردم تحت زعامت ولایت فقیه در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد.

وی خاطرنشان کرد: حضور بارز نسل سوم انقلاب در حماسه 9 دی چشمگیر بود و نسل حاضر توطئه های دشمنان را که از اول انقلاب تاکنون بر ملت ایران داشته اند را با هوشیاری و بصیرت و گوش به فرمان ولی فقیه خنثی کنند.

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار