شناسه خبر: 16454

فرماندار شهرستان رامیان گفت: خوشبختانه تا امروز هیچ گونه آلودگی در سطح شهرستان مشاهده نشده است و شهروندان در مصرف تخم مرغ و مرغ نگرانی نداشته باشند.

به گزارش گل رامیان، «جواد صادقلو» فرماندار شهرستان رامیان در جلسه ستاد آنفولانزای فوق حاد پرندگان این شهرستان به لزوم هوشیاری و آمادگی همه اعضا جهت پیشگیری از شیوع آنفولانزا فوق حاد پرندگان در سطح شهرستان تاکید کرد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه تا امروز هیچ گونه آلودگی در سطح شهرستان مشاهده نشده است، گفت: سیستم مراقبت فعال و پایش مستمر در سطح شهرستان توسط دستگاههای مسئول درحال انجام بوده و اوضاع کاملا تحت کنترل متولیان امر است.

صادقلو تصریح کرد: تاکنون هیچ گونه گزارشی از بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان در انسان در سطح کشور گزارش نشده است و مردم این شهرستان هیچ گونه نگرانی در مصرف تخم مرغ ومرغ نداشته باشند.

دادستان، رئیس شبکه دامپزشکی، روسای اداره محیط زیست، جهاد کشاورزی، شبکه و مرکز بهداشت و نماینده ای از نیروی انتظامی در این جلسه حضور داشتند.

در این جلسه نیز دکتر الهی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان از آخرین وضعیت آنفولانزای فوق حاد پرندگان در سطح کشور و استان اطلاعاتی به اعضا ارائه کرد.

anfo

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار