دو بازیکن سرشناس فوتبال در فشار برای رویارویی با تیمی از رژیم صهیونیستی - پایگاه خبری تحلیلی گل رامیان
 
 
شناسه خبر: 17932

بازیکنان ایرانی پانیونیوس در صورت حضور مقابل نماینده ر‍ژیم اشغالگر قدس به احتمال فراوان از دیدارهای ملی محروم می شوند.

به گزارش گل رامیان به نقل از باشگاه خبرنگاران، تیم فوتبال پانیونیوس یونان که از مسعود شجاعی و احسان حاج صفی، 2 ملی پوش ایرانی در ترکیب خود بهره می برد هفته گذشته در چارچوب دیدارهای دور رفت پلی آف لیگ اروپا بدون حضور آن ها در دیداری خازج از خانه مقابل تیم مکابی ر‍ژیم اشغالگر قدس به میدان رفت و در پایان با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

امروز و در آستانه بازی برگشت، باشگاه پانیونیوس با صدور بیانیه ای اعلام کرد با وجود احترام مسئولان این باشگاه به تصمیم حاج صفی و شجاعی برای به میدان نرفتن در زمین تیم مکابی، آن ها باید در دیداری که در یونان برگزار می شود تیمشان را همراهی کنند.

اکنون باید دید که تصمیم این دو بازیکن سرشناس فوتبال در خصوص این موضوع چیست و باید دید درصورتی که حضور 2بازیکن ایرانی پانیونیوس مقابل مکابی قطعی شود، نهادهای قضائی فدراسیون فوتبال چه واکنشی نسبت به این امر نشان می دهند. به هرحال محرومیت شجاعی و حاج صفی از دیدارهای ملی می تواند یکی از عواقب بازی کردن آن ها مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس باشد. البته اگر این دو بازیکن سرشناس فوتبال از دستور باشگاه یونانی هم سرپیچی کنند، باید منتظر صدور حکم اخراج از تیم یا جریمه مالی سنگین از سوی مسئولان پانیونیوس بمانند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

جدیدترین اخبار